free hit counter Link Tiktok’ta Viral Garip hamilelik: Mükremin Seyahat kimdir, nereli, kaç yaşında! - smangaat.com

Link Tiktok’ta Viral Garip hamilelik: Mükremin Seyahat kimdir, nereli, kaç yaşında!

Link Tiktok’ta Viral Garip hamilelik: Mükremin Seyahat kimdir, nereli, kaç yaşında!smangaat.com – Viral Garip Tiktok Hamilelik: Mükremin Seyahat kimdir, nereli, kaç yaşında! Bu kadar kısa sürede milyonlarca yorum yapılırken Travel’a ilaç ve hastane yönetimi yardımcı oldu. Şikayetlerinin ardından İstanbul’un en büyük kamu bakanı Mükremin Gezgin ve hastane çalışanları hakkında suç ve teşhircilik suçlamalarıyla soruşturma başlatıldı.

MÜKREMİN GEZGİN’E SORUŞTURMA MI AÇILDI?

Hayatı ve biyografileri TikTok uygulamasında çektiği hamilelik videolarıyla sosyal ağları büyüleyen Mükremin Gezgin merak uyandırdı. Mükremin Gezgin erkek olmasına rağmen hamilelik ve doğum videoları sosyal medyada tepki gördü. İlgilenenler TikTok Mükremin Gezgin hesabına bakmalı.

MKREMIN Gezgin KİMDİR?

Traveler’ın Instagram, TikTok’ta 1 milyon 100.000 takipçisi ve 112.000 takipçisi var. Ankara Mükremin Gezgin sosyal ağ hareketi 1998 yılında doğdu.

TEPKİLER BERGUZAR KOREL

Sözde sosyal medya olayı olan Mükremin Gezgin, hastanenin fotoğrafını yayınlayarak bebek doğurduğunu iddia ederek uzun süre sosyal medya hesabından “Hamileyim” paylaşımını yaptı. Olaya bir başka yanıt da oyuncu Bergüzar Korel’den geldi:

“Görünüşe göre yeni doğmuş arak bebek”

“Dün bu gönderiyi gördüm ve aklıma ilk gelen bebek eli büyüklüğünde bir rüzgar oldu. Tabii yeni doğanlar nasıl alay edelim ki kendi bebeğimizi öpmeyelim!
Kendi sitesinde gülüp paylaştığı hesaplara yazıklar olsun. Hepiniz çılgın takipçilersiniz. Yeter, gerçekten.”

See also  Link Clip Lê Minh Thư Full Video Nước Hoa Dubai Thegioinuochoadubai

Check Also

Update Link Video Marc Daniel Bernardo Twitter Video Viral

Update Link Video Marc Daniel Bernardo Twitter Video Viral

Greetings friend, back again with the administrator who never tires of imparting interesting information to all of you. At this gathering the administrator will survey about Link Video Marc Daniel Bernardo Twitter Video Viral. This moment, there are a lot of web clients who are searching for the presence of connections that are presently all [...]

Leave a Reply

Your email address will not be published.