free hit counter Link Tiktok’ta Viral Garip hamilelik: Mükremin Seyahat kimdir, nereli, kaç yaşında! - smangaat.com

Link Tiktok’ta Viral Garip hamilelik: Mükremin Seyahat kimdir, nereli, kaç yaşında!

Link Tiktok’ta Viral Garip hamilelik: Mükremin Seyahat kimdir, nereli, kaç yaşında!smangaat.com – Viral Garip Tiktok Hamilelik: Mükremin Seyahat kimdir, nereli, kaç yaşında! Bu kadar kısa sürede milyonlarca yorum yapılırken Travel’a ilaç ve hastane yönetimi yardımcı oldu. Şikayetlerinin ardından İstanbul’un en büyük kamu bakanı Mükremin Gezgin ve hastane çalışanları hakkında suç ve teşhircilik suçlamalarıyla soruşturma başlatıldı.

MÜKREMİN GEZGİN’E SORUŞTURMA MI AÇILDI?

Hayatı ve biyografileri TikTok uygulamasında çektiği hamilelik videolarıyla sosyal ağları büyüleyen Mükremin Gezgin merak uyandırdı. Mükremin Gezgin erkek olmasına rağmen hamilelik ve doğum videoları sosyal medyada tepki gördü. İlgilenenler TikTok Mükremin Gezgin hesabına bakmalı.

MKREMIN Gezgin KİMDİR?

Traveler’ın Instagram, TikTok’ta 1 milyon 100.000 takipçisi ve 112.000 takipçisi var. Ankara Mükremin Gezgin sosyal ağ hareketi 1998 yılında doğdu.

TEPKİLER BERGUZAR KOREL

Sözde sosyal medya olayı olan Mükremin Gezgin, hastanenin fotoğrafını yayınlayarak bebek doğurduğunu iddia ederek uzun süre sosyal medya hesabından “Hamileyim” paylaşımını yaptı. Olaya bir başka yanıt da oyuncu Bergüzar Korel’den geldi:

“Görünüşe göre yeni doğmuş arak bebek”

“Dün bu gönderiyi gördüm ve aklıma ilk gelen bebek eli büyüklüğünde bir rüzgar oldu. Tabii yeni doğanlar nasıl alay edelim ki kendi bebeğimizi öpmeyelim!
Kendi sitesinde gülüp paylaştığı hesaplara yazıklar olsun. Hepiniz çılgın takipçilersiniz. Yeter, gerçekten.”

See also  6 Cara Buka Usaha Bisnis Butik Online untuk Pemula

Check Also

Leaked Video Viral On Twitter Who Is Zanele Sifuba? Who Is Zanele Sifuba Husband? Zanele Sifuba

Leaked Video Viral On Twitter Who Is Zanele Sifuba? Who Is Zanele Sifuba Husband? Zanele Sifuba

Who is Zanele Sifuba: If you do not know who is Zanele Sifuba and you have come to our website to know more about who is Zanele Sifuba, you have come to the right place. Who is Zanele Sifuba? After Zanele Sifuba's image surfaced on Twitter and Reddit, many people on the internet wanted to know who Zanele Sifuba's husband is and who Zanele Sifuba herself is. Who Is Zanele Sifuba? Mma Ntombizanele Sifuba, a politician and teacher from South Africa, has served as the Speaker of the [...]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *